PROGRAM REDUKCJI STRESU

Oferta jest skierowana do organizacji

Warsztaty Wima Hofa

Warsztaty i Szkolenia

Sesje Oddechowe

Mindfulness

Kop Energetyczny

Konsultacje Psychologiczne

Usługa Spersonalizowana

CZEGO NAUCZYSZ SIĘ W TRAKCIE SZKOLENIA:

Fundamentem każdej firmy są jej pracownicy. Na każdym szczeblu poziom ich efektywności zależy od skali zaangażowania i produktywności.

Na te dwa elementy wpływa atmosfera w pracy, stabilna sytuacja firmy, dostęp do ścieżek rozwoju, ale i kondycja psycho-fizyczna pracowników, którą w bardzo dużej mierze kształtuje ich życie prywatne oraz umiejętność radzenia sobie ze stresem.

W czasach pandemii, gdy sytuacja gospodarcza wielu firm ulega zmianie, gdy pracownicy pracują zdalnie i gdy za biuro służy im kawałek własnego M1. Gdy swoje obowiązki służbowe muszą pogodzić ze zdalną nauką dzieci, gdy być może są po chorobie i nadal odczuwają osłabienie, gdy mają kłopoty z oddechem, koncentracją, coraz trudniej jest im utrzymać wysoki poziom zaangażowania i wydajności w zakresie spraw zawodowych. Na konsultacje i warsztaty, przychodzi do mnie coraz więcej pracodawców i pracowników. Często widzę u nich oznaki wypalenia zawodowego, wysokiego poziomu stresu, problemy ze snem, apatią, natłokiem myśli, efektami przebytej choroby układu oddechowego, które objawiają się w postaci zmęczenia, braku wydolności oddechowej, ataków bezdechu. Moją rolą, jako psychologa klinicznego, jest przywrócenie mocy sprawczej, silnego i zdrowego oddechu, pokazanie skutecznych i “łatwych w obsłudze” narzędzi do samodzielnej redukcji stresu, przywrócenie regularnego snu, nauczenie technik relaksacji dzięki którym poprawi się ich poziom koncentracji a napięcia w ciele znikną.

WARSZTATY I SZKOLENIA

Stacjonarnie oraz on-line (webinary) grupy od 6 do 120 osób. Tematyka dopasowana do potrzeb szkoleniowych klienta. Nastawienie na interaktywne warsztaty – stymulujące i zdobywanie praktycznych umiejętności wśród uczestników.

SESJE ODDECHOWE

Prowadzone indywidualnie lub warsztatowo sesje oddechowe to praktyczne zastosowanie oddechu m.in. do redukcji stresu, regulacji snu, uwalniania napięć z ciała, radzenia sobie z trudnymi emocjami, redukcji bólu, podniesienia witalności oraz poziomu energii w ciele, samokontroli, harmonizowania ciała i umysłu.

MINDFULNESS – SZTUKA UWAŻNOŚCI

Prowadzone indywidualnie lub warsztatowo spotkania których celem jest praktyka mindfulness, czyli uważności.

Nie przeżyjesz wczorajszego dnia jeszcze raz, jak również nie jesteś w stanie przeżyć jutra dziś. Jedyne kiedy możesz prawdziwie żyć to teraz czyli w chwili bieżącej (czyli kiedy czytasz te słowa). Podczas sesji zamieniam mistyczne doświadczenia i magię mindfulnessu w praktyczne i użyteczne techniki pomagające lepiej radzić sobie z dniem bieżącym oraz zadaniami i trudami codzienności.

KOP ENERGETYCZNY

Podczas sesji indywidualnych, poprzez umiejętną integrację wschodnich systemów pracy z ciałem, oddechem i energią, zamieniam to co magiczne i mistyczne w praktyczne i bardzo użyteczne techniki radzenia sobie ze stresem i codziennymi zadaniami. Przypominam klientom, że każdy człowiek ma w sobie ogromne, drzemiące w nich pokłady moce, które pozwalają im być silnym, zdrowy i szczęśliwym na co dzień.

Zobacz co mówią uczestnicy

Oleksandr Morozov
Oleksandr Morozov
2022-12-04
To było niewiarygodne! To jest po prostu doświadczenie zmieniające życie! Wszystkie rzeczy, które zrobiłem podczas WHM WEEKEND z Adamem, miałem takie szczęście! Dostałem najlepsze sesje oddechowe, a po nich wchodzisz prosto w głęboki trans (medytacje kierowane, jak to nazywają). Czułem się w dobrych rękach będąc prowadzonym przez Adama przez moją wewnętrzną podróż i nie mogę polecić wam wystarczająco dużo, abyście spróbowali tego sami! Dziękuję Adamie! To był niesamowity weekend!
Bartosz Olejniczak
Bartosz Olejniczak
2022-12-04
Wspaniały instruktor metody Wim Hof, gorąco polecam zajęcia z wchodzenia do lodu, jak i sesje oddechowe, które później przechodzą w stan głębokiej medytacji. Fantastyczne nowe doświadczenie i przełamywanie leków. Adam bardzo dobrze prowadził mnie przez cały proces, miałem wrażenie pełnego zaopiekowania. Świetnie spędzony czas, energia grupy i emocje. Dotyczy to zarówno zajęć jednodniowych, jak i wyjazdu 3-dniowego w Suleczynie.
Piotr Kochanek
Piotr Kochanek
2022-10-29
Świetny trener i człowiek!!! polecam
Magdalena Marszałek
Magdalena Marszałek
2022-10-25
Adam to człowiek z ogromnym doświadczeniem i ogromną pasją do życia . Dzięki niemu moje ciało , umysł i dusza stały się lżejsze . To właśnie dzięki niemu mogłam nauczyłam się oddychać i nie myśleć ( mowa o tysiącach myśli na minutę) . Jest prawdziwym „ KOWALEM DUSZ” . Polecam całym SERCEM ♥️

USŁUGA SPERSONALIZOWANA

Istnieje możliwość zorganizowania warsztatu, szkolenia, cyklu konsultacji pod spersonalizowane potrzeby klienta. Po konsultacji jestem w stanie przygotować szkolenie/warsztat lub cykl spotkań, które wywołają u pracowników dokładnie ten proces zmiany, których oczekuje pracodawca. Po wspólnych ustaleniach znajdziemy rozwiązanie uszyte na miarę potrzeb Twojej firmy, które w pełni będzie realizowało wyznaczone cele.

Koszyk