o mnie

Gratuluję, że tutaj jesteś!

Mam na imię Adam Kowalewski, od ponad 24 lat poszukuję zdrowia. To sprawiło, że ukończyłem psychologię na Uniwersytecie w Gdańsku i pracowałem jako psycholog kliniczny przez 5 lat w szpitalu w Norwegii.

W trakcie tych poszukiwań przetestowałem na sobie ogrom różnych metod pracy z ciałem, duchem, a także umysłem. Od klasycznej terapii behawioralnej przez nową neuro-kognitywno-behawioralną po głodówki, wizualizację, medytację, oddech i zimno. Te poszukiwania doprowadziły mnie również do metody Wima Hofa, której jestem oficjalnym instruktorem (level 2). 

W pracy z klientem jestem transformatorem informacji. Przekładam to co trudne i niezrozumiałe na to co proste, praktyczne i możliwe do wdrożenia od zaraz. Moim celem jest podzielenie się wiedzą, a także doświadczeniami z milionami ludzi. Robię to po to aby w naszym życiu na stałe zagościły: zdrowie, spokój, miłość i radość. Pragnę zaprosić Ciebie do podróży w której jestem od ponad 24 lat.

Łącząc w swojej praktyce metody naukowe i akademickie z technikami relaksacyjnymi, oddechowymi oraz pracą z przekonaniami i podświadomością.

Uczę technik, które skutecznie poprawiają jakość życia, regulują sen, obniżają napięcia, natłok myśli, zmęczenie. Przekazuję praktyczne wskazówki jak podnieść poziom koncentracji, zaangażowania, satysfakcji. Uczę technik oddechowych, które regulują pracę całego ciała, relaksują, dotleniają, zmieniają ph organizmu.

Na konsultacjach i warsztatach pomagam ludziom aktywować ich prawdziwy głęboko ukryty potencjał. Pokazuję i uczę jak nasz świat wewnętrzny tworzy świat zewnętrzny oraz jak realnie i namacalnie kształtować własne zdrowie i życie.  

Do zobaczenia!

Adam Kowalewski

Koszyk