Oferta dla firm

Warsztaty i Szkolenia
Sesje Oddechowe
Mindfulness- Sztuka uważności
Kop Energetyczny

Konsultacje Psychologiczne
Usługa Spersonalizowana

Fundamentem każdej firmy są jej pracownicy. Na każdym szczeblu poziom ich efektywności zależy od skali zaangażowania i produktywności

Na te dwa elementy wpływa atmosfera w pracy, stabilna sytuacja firmy, dostęp do ścieżek rozwoju, ale i kondycja
psycho-fizyczna pracowników, którą w bardzo dużej mierze kształtuje ich życie prywatne oraz umiejętność radzenia sobie ze stresem.

W czasach pandemii, gdy sytuacja gospodarcza wielu firm ulega zmianie, gdy pracownicy pracują zdalnie i gdy za biuro służy im kawałek własnego M1. Gdy swoje obowiązki służbowe muszą pogodzić ze zdalną nauką dzieci, gdy być może są po chorobie i nadal odczuwają osłabienie, gdy mają kłopoty z oddechem, koncentracją, coraz trudniej jest im utrzymać wysoki poziom zaangażowania i wydajności w zakresie spraw zawodowych.

 Na konsultacje i warsztaty, przychodzi do mnie coraz więcej pracodawców i pracowników. Często widzę u nich oznaki wypalenia zawodowego, wysokiego poziomu stresu, problemy ze snem, apatią, natłokiem myśli, efektami przebytej choroby układu oddechowego, które objawiają się w postaci zmęczenia, braku wydolności oddechowej,
 ataków bezdechu.

 Moją rolą, jako psychologa klinicznego, jest przywrócenie mocy sprawczej,  silnego i zdrowego oddechu, pokazanie skutecznych i “łatwych w obsłudze” narzędzi do samodzielnej redukcji stresu, przywrócenie regularnego snu, nauczenie technik relaksacji dzięki którym poprawi się ich poziom koncentracji a napięcia w ciele znikną.

Zapisz się na NEWSLATTER tutaj !!!
Bądź na bieżąco !!!

Jako prezent powitalny otrzymasz ode mnie darmowe nagrania,
które pomogą Ci wyciszyć się i zrelaksować na co dzień
oraz sprawią, że od razu poczujesz się lepiej! Jeżeli nie dostałeś nagrań, to sprawdź skrzynkę SPAM, lub inne tematyczne zakładki w swoim e-mailu.

Scroll to Top